Peddon'u Makinede Yıkamak Harika!

Peddon’unu çamaşır makinesinde yıkamayı tercih ediyorsan Peddon’unu, ürün kutusuna senin için eklediğimiz yıkama filesinin içerisine koyarak diğer koyu renkli giysilerin ile birlikte 30°C’ye kadar yıkayabilirsin. Yumuşatıcı kullanmaman gerektiğini sakın unutma!

Peddon'u Elinde de Yıkayabilirsin!

Peddon’u elde yıkamak istiyorsan herhangi bir musluğun altında duruladıktan sonra ürün kutusuna senin için eklediğimiz reyhan kokulu sabunumuzu kullanarak oda sıcaklığında su ile rahatlıkla yıkayabilirsin. Yine de her döngü sonunda tüm Peddon’larını 30°C’de çamaşır makinesinde yıkamanı tavsiye ederiz.

Peddon'la Duşa Girebilirsin

Peddon’u kullandıktan sonra eğer duşa gireceksen Peddon’unu hiç çıkarmadan duşa girmeni tavsiye ederiz. Böylece Peddon’unu üzerindeyken de durulayabilirsin, tercih senin!

Peddon'u Kurutma Makinesine Atma

Peddon’un kururken de diğer çamaşırlarından farklı değil! Güneşte ya da ev içinde Peddon’u asarak rahatlıkla kurutabilirsin. Yaz mevsiminde en fazla 5 saatte, kışın ise 12-14 saatte kuruyacaktır.
Kururken senden bir ricamız olacak. Peddon’un performansının aynı şekilde kalmasını istiyorsan kalorifer peteğinde ya da kurutma makinesinde kurutmamanı öneriyoruz.