PEDDON NASIL ÇALIŞIR?

Süper Emici Güç

Peddon Regl Külodu senin için tek kullanımlık hijyenik pedler ve tamponlara olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldırmak üzere tüm kanama, akıntı ve sızıntıları önlemek üzere tasarlanmıştır. 

Her 8-10 saatte bir değiştir!

Kullanımdan sonra yıka!

1-2 Yıl Kullan

Tüm bu süreçte yıkayıp tekrar kullanabileceğin Peddon regl külotları seni ve hayatını kolaylaştırırken dünyayı ve bedenini koruyabileceğin sürdürülebilir bir çözüm sunar.

Normal bir iç çamaşırı kadar incedir, kıyafetlerinden belli olmaz!

İÇ ÇAMAŞIRI GİBİ GİY – ÇIK 
Ortalama 6-8 Saat Giy

SÜPER EMİCİ ORGANİK YÜZEY
Az, orta ve yoğun dönemler için

YIKA, KURUT, TEKRAR GİY
Kullanıma hazır

Sıvı Tutuş

Midi

 1 Tampon
   1,5 Ped
  1 Menstrual Cup

Maxi

  3,5 Tampon
   3 Ped
  1,5 Menstrual Cup

 

Kullandığın her bir hijyenik ped 25 yılda Dünya’dan yok oluyor ve bu süreçte canlıların sindirim sistemlerine zarar veriyor.

Satın aldığın her bir Peddon Külodu ile sürdürülebilir devrimin bir parçası oluyor; kendini, hiç tanımadığın bir çok canlıyı ve gezegenimizi koruyorsun!

Nem Emici Tabaka

Kuru hissetmeni sağlayan hızlı nem emici tabaka aynı zamanda bakterilerin %99'unu yok eden antibakteriyel kumaştan özel olarak üretilmiştir.

Untitled-2

Yüksek Emici Tabaka

Sıvıyı absorb eden, antimikrobiyel koku oluşumu özel kumaştır. Nemi etkili bir şekilde emen malzeme sayesinde orta katman incedir ve sıvıyı ne kadar tutsa da ağır hissettirmez.

Untitled-3

Su Geçirmez Tabaka

Emici kısımdan gelen sıvıyı son katman tutar. Sıvı geçirmeyen bu katman giysilerinizi sızıntıya karşı korur. Bu neden ile lekelerden korkmanıza gerek yoktur.

Untitled-4
Untitled-2
Untitled-3
Untitled-4