Türkiye’de ilk ‘Regl Külodu Markası’

‘Zorluklar, Yeni Güzellikler Doğurur’ anlayışıyla hareket eden Peddon, başarı hikayesini kadınlarımızın sorunlarla başa çıkışını güzelliklere kapı aralayan bir zorlukla yazmaya başladı. Kurucumuz Miray Reyhan, biricik babasının Alzheimer hastalığı nedeniyle mahkum olduğu yatağında yaşadığı yaralanmalara çözüm ararken ‘Peddon’ hikâyesinin ilk adımını attı. ‘Kişi İyileştirmeye Kendinden Başlamalı’ yaklaşımıyla kadınların en hassas anları için tasarlanan hijyenik pedlere alternatif olan Peddon Regl Külodu, adeta bir devrim yarattı.

Kuruluşumuzun 1. yılını geride bırakırken 365 gündür değil de yıllardır kadınların yanında olduğumuzu hissettiren bir güçle yolumuza devam ediyoruz. Kadın kullanıcıların Peddon Regl Külodu ilgisi bizi mutlu etmenin ötesinde sürdürülebilir üretime ve OEKO TEX sertifikalı çözümlere ulaştırdı. Dünyamızı güzelleştirmeye kendimizden başlıyor ve ‘Her Günüm En Özel Günüm’ anlayışını ortaya koyuyoruz. 

Kadınların daha özgür, mutlu ve özgüvenli oldukları bir yaşam hayaliyle yola çıkan Peddon Regl Külodu, sevgili kadınların keyfini kaçıracak durumları ortadan kaldırır. Siz sevgili kadınların ‘Akışına Bırakacağı’ bir dünya hayaliyle üretmeye devam ederken daima sizi düşündüğümüzü bilmenizi istiyoruz. Spor yaparken, yürürken, otururken ya da uyurken seni rahatsız edecek her duruma ‘Peddon Regl Külodu’ ile ‘Dur!’ demen için daha iyisini amaçlıyor ve çalışıyoruz. Günlük yaşamınızda sizi endişelendiren ‘acabaları’ bir kenara bırakarak özgürce hareket edeceğiniz günler için Türkiye’nin İlk Regl Külodu Peddon, 365 gündür olduğu gibi hep yanınızda olacak!

Neler yasadigini iyi biliyoruz ve seni cok iyi anliyoruz…

Regl oldugu için okulda aglayan, is yerinde regl stresi yasayan, yanyana yürürken arkadasina dönüp “Bakar misin altima geçmis mi?” diye soran, kasintidan tahristen usanan Kadin da sensin; kahkaha atarken altini islatip kahkahanin rahatligindan uzaklasmak zorunda kalan Kadin da… Artik Peddon’unla her sey çok farkli olacak…

Unutma “Sen değişirsen Dünya değişir

PEDDON KURUCU

Reyhan Miray REYHAN